.
EN / TR

Ayrıcalık arayanların vazgeçilmez adresi ...

Ayrıcalık arayanların vazgeçilmez adresi ...

Anasayfa » Vodina Otel » Ulaşım ve Konumumuz

     Denizden 3 km içeride, 16 metre ise yüksekte yer alan Alaçatı, İzmir'e 70 km, Adnan Menderes Havaalanı'na ise 90 km uzaklıktadır. İstanbul'dan kendi aracıyla gelmeyi tercih edenler, Yenikapı-Bandırma feribotundan indikten sonra 340 km'lik bir yol ile Balıkesir- Manisa- İzmir üzerinden ortalama 5 saatte Alaçatı'ya ulaşabilirler.

     İzmir'den Alaçatı'ya otobüsle ulaşmak için ise İzmir Garajından veya Üçkuyular Garajından Çeşme Seyahat otobüsüne binmeniz yeterli, 1 saat içinde Alaçatı'dasınız.

     Vodina Otel, günün her saati hareketli olan, birbirinden güzel kafelerin ve mağazaların bulunduğu Alaçatı yürüyüş yoluna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca cumartesi günleri kurulan meşhur Alaçatı köy pazarına ise yine yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

     Özel aracınızla Vodina otelin önüne kadar gelebilir, araçlarınızı güvenle otoparka bırakabilirsiniz. İncecik kumuyla dünyanın en güzel plajlarından biri olan Ilıca plajına 3 km, rüzgarla dans edercesine süzülen rengarenk sörflerin bulunduğu Çark denizine ise 2,5 km mesafededir.

     resim250317
 
yukari